Wakacje na wsi

Chatka

Wieś Kębłowo jest idealnym miejscem na wakacje. Jedyna taka wieś w Polsce co nie gwarantuje żadnego zaplecza turystycznego. Warto wsiąść do pociągu, potem podjechać autostopem i rozbić namiot u gospodarza.

Każdy tam powinien się zgodzić, naturalnie za zachowanie odpowiednie i kulturalne. Turysta z przypadku na wsi wiele robót się nauczy i pomaże w gospodarstwie. Położenie geograficzne sprawia, że każdy poczuje się blisko morza, ale jedynie na mapie,a daleko od gór i wielkich miast. Cisza to pożądane widoki i odpoczynek wśród lasów i łąk.
Niedoceniany polskich wsi, a tym bardziej tej jednej konkretnej, gdzie uroki i pejzaże dla malarzy, dla pisarzy sprawi niezapomniane tło ich prac artystycznych.
Wieś na wakacje jest idealną odskocznią od stresów, wyścigów i spięć międzyludzkich, zaszycie się w ciszy, głuszy i innych izolacjach sprawi, ukojenie przyjedzie szybko i na trwałe zapisze się w naszej świadomości.Żadnych wrażeń, atrakcji tylko święty spokój.
Najlepiej na wsi posiadać domek drewniany, z kominkiem i drewnem na opał. Małą biblioteczkę z książkami, które przynoszą ukojenie w wieczory długie i smutne. Ale także grill na dworze, gdzie można zdrowo i pysznie pozjadać dary z pól i chowu rolniczego.

Comment ( 1 )

  1. ReplyAnnaK

    Kiedy zbliżają się wakacje stajemy przed ważną decyzją, gdzie je spędzić. Najczęściej wybieramy się z rodzinami nad morze i jezioro, ponieważ podczas upalnych dni możemy się ochłodzić wskakując do chłodnej wody. Jednak równie udane wakacje możemy spędzić na wsi. Zastanawiasz się jednak czy warto na wsi zaplanować odpoczynek dla najbliższych? Jest to świetna alternatywa dla zatłoczonych plaż, gdzie trzeba walczyć z innymi plażowiczami o dobre miejsce nad samą wodą. Wakacje na wsi pomogą nam odetchnąć od zgiełku miasta i zregenerować siły. Coraz bardziej popularna staje się agroturystyka, gdzie czekają na nas komfortowe warunki i dużo atrakcji, które z pewnością przypadną do gustu najmłodszym. Zrealizuj swój pomysł na wiejskie wakacje dla całej rodziny i cieszcie się bliskością otaczającej was przyrody. Na wsi skosztujecie regionalnych przysmaków i będziecie mogli raczyć się zdrowym, krowim mlekiem, jajkami i białym serem. Dzieci mogą swobodnie biegać i przebywać w towarzystwie zwierząt, które bardzo często znajdują się w gospodarstwie.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>